Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadań własnych Miasta Jasła z zakresu polityki senioralnej w 2024 roku

Burmistrz Miasta Jasła ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań własnych Miasta Jasła z zakresu polityki senioralnej w 2024 roku. Zakres zadania obejmuje: Organizację wykładów, warsztatów, lektoratów, zajęć sportowych oraz wyjazdów edukacyjnych w formule uniwersytetu trzeciego wieku (część 1) oraz aktywizację seniorów – mieszkańców Miasta Jasła w klubach seniora (część 2). Oferty należy składać w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, 38-200 Jasło w Kancelarii Ogólnej (parter, pok. nr 19), w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia 2024 r. (decyduje data wpływu do Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle). Oferty należy składać w zamkniętych kopertach. Koperta winna być opisana z oznaczeniem nazwy i adresu podmiotu aplikującego z dopiskiem: „Oferta na realizację zadania publicznego z zakresu polityki senioralnej (część 1 lub 2)”. Szczegóły dotyczące zakresu zadań i wysokości środków publicznych przeznaczonych na ich realizację, zasad przyznawania dotacji oraz terminu i warunków realizacji zadania znajdują się w ogłoszeniu o konkursie.