Strona główna Jasło Winne Klimaty

Jasło Winne Klimaty

Jasło to miasto o największym potencjale enoturystycznym oraz miejsce, które ma własny, unikalny i autentyczny klimat. Miasto, będące wspólnotą ludzi, tak jaki i wino, potrzebuje dobrych warunków do rozwoju – sprzyjajacego i wyjatkowego winnego klimatu.

Jasło to miasto, którego smak – podobnie jak smak wina – można poznawać w różnych odsłonach: delikatnej i wyrafinowanej, poprzez kulturę i sztukę, oraz mocniejszej i bardziej zdecydowanej, poprzez rekreację i rozrywkę . Bogata i różnorodna oferta Jasła umożliwia doświadczenie jego wyjątkowości oraz poznanie niepowtarzalnego aromatu i koloru. Posiada także niezwykłe owoce w postaci wybitnych osobistości, które nadają mu wyrazisty smak.

Jasło jest miastem spokojnym, otwartym na ludzi, odpowiednim do dojrzewania i rozwoju, w tym gospodarczego. Stwarza doskonałe warunki do odwiedzenia go i delektowania się jego smakiem.

jaslo_logo_winneklimaty
jaslo_logo_winemood
jaslo_logo_invest_mood

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content