Strona główna Radni Miasta Jasła

Radni Miasta Jasła

Dyżury Radnych Rady Miejskiej Jasła pełnione będą w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, w sali narad – pokój nr 304 – III piętro, w godz. od 13.30 do 15.30. Szczegółowe informacje udziela Biuro Rady Miejskiej pod nr tel.: 13 44-86-356, 13 44-86-313.

Przewodniczący - Henryk Rak

Email: h.rak@umjaslo.pl
Dyżury: 05.03.2018 r., 11.06.2018 r.

Wiceprzewodnicząca - Urszula Czyżowicz

Email: u.czyzowicz@umjaslo.pl
Dyżury: 08.01.2018 r., 09.04.2018 r.

Wiceprzewodniczący - Andrzej Dybaś

Email: a.dybas@umjaslo.pl
Dyżury: 05.02.2018 r., 07.05.2018 r.

Radna - Dorota Bilewicz

Email: d.bilewicz@umjaslo.pl
Dyżury: 23.04.2018 r.

Radny - Bogusław Buglewicz

Email: b.buglewicz@umjaslo.pl
Dyżury: 30.04.2018 r.

Radny - Michał Burbelka

Email: m.burbelka@umjaslo.pl
Dyżury: 14.05.2018 r.

Radny - Krzysztof Czeluśniak

Email: k.czelusniak@umjaslo.pl
Dyżury: 21.05.2018 r.

Radny - Robert Hap

Email: r.hap@umjaslo.pl
Dyżury: 28.05.2018 r.

Radny - Józef Kędrek

Email: j.kedrek@umjaslo.pl
Dyżury: 04.06.2018 r.

Radna - Alicja Nowosielska

Email: a.nowosielska@umjaslo.pl
Dyżury: 18.06.2018 r.

Radny - Krzysztof Pec

Email: k.pec@umjaslo.pl
Dyżury: 25.06.2018 r.

Radny - Jan Pierzchała

Email: j.pierzchala@umjaslo.pl
Dyżury: 15.01.2018 r

Radny - Lech Polak

Email: l.polak@umjaslo.pl
Dyżury: 22.01.2018 r.

Radny - Michał Rybka

Email: m.rybka@umjaslo.pl
Dyżury: 29.01.2018 r.

Radna - Krystyna Sikora

Email: k.sikora@umjaslo.pl
Dyżury: 12.02.2018 r.

Radny - Michał Sołtys

Email: m.soltys@umjaslo.pl
Dyżury: 19.02.2018 r.

Radna - Maria Szańca

Email: m.szanca@umjaslo.pl
Dyżury: 26.02.2018 r.

Radny - Jerzy Węgrzyn

Email: j.wegrzyn@umjaslo.pl
Dyżury: 12.03.2018 r.

Radny - Leszek Zduński

Email: l.zdunski@umjaslo.pl
Dyżury: 26.03.2018 r.

Radny - Leszek Znamirowski

Email: l.znamirowski@umjaslo.pl
Dyżury: 16.04.2018 r.

Radna - Bogusława Wójcik

Email:
Dyżury:

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Rozmiar czcionek
Tryb czytania