Strona główna Radni Miasta Jasła

Radni Miasta Jasła

Dyżury Radnych Rady Miejskiej Jasła pełnione będą w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, w sali narad – pokój nr 304 – III piętro, w poniedziałki, w godz. od 13.30 do 15.30. Szczegółowe informacje udziela Biuro Rady Miejskiej pod nr tel.: 13 44-86-356, 13 44-86-313. E-mail: rada.miejska@umjaslo.pl

Przewodniczący - Henryk Rak

email: h.rak@umjaslo.pl
Dyżur: 13.09.2021 r. i 8.11.2021 r.

Wiceprzewodniczący - Andrzej Dybaś

email: a.dybas@umjaslo.pl
Dyżur: 4.10.2021 r. i 6.12.2021 r.

Wiceprzewodniczący - Lech Polak

email:
Dyżur:

Radna - Elżbieta Bernal

email: e.bernal@umjaslo.pl
Dyżur: 20.09.2021 r.

Radny - Krzysztof Czeluśniak

email: k.czelusniak@umjaslo.pl
Dyżur: 27.09.2021 r.

Radny - Andrzej Czernecki

email: a.czernecki@umjaslo.pl
Dyżur: 11.10.2021 r.

Radna - Iwona Dziedzic

email: i.dziedzic@umjaslo.pl
Dyżur: 18.10.2021 r.

Radny - Robert Hap

email: r.hap@umjaslo.pl
Dyżur: 25.10.2021 r.

Radna - Agnieszka Sobczyk

email: a.sobczyk@umjaslo.pl
Dyżur:

Radna - Maria Kluz

email: m.kluz@umjaslo.pl
Dyżur: 15.11.2021 r.

Radna - Mariola Mazur

email: m.mazur@umjaslo.pl
Dyżur: 22.11.2021 r.

Radny - Kazimierz Mikrut

email: k.mikrut@umjaslo.pl
Dyżur: 29.11.2021 r.

Radny - Jerzy Okarma

email: j.okarma@umjaslo.pl
Dyżur: 13.12.2021 r.

Radny - Jan Pierzchała

email: j.pierzchala@umjaslo.pl
Dyżur: 20.12.2021 r.

Radna - Małgorzata Rymarz

email: m.rymarz@umjaslo.pl
Dyżur: 27.12.2021 r.

Radna - Krystyna Sikora

email: k.sikora@umjaslo.pl
Dyżury:

Radny - Józef Twarduś

email: j.twardus@umjaslo.pl
Dyżur:

Radny - Marcin Węgrzyn

email: m.wegrzyn@umjaslo.pl
Dyżur:

Radna - Bogusława Wójcik

email: b.wojcik@umjaslo.pl
Dyżur:

Radny - Bogdan Ziemba

email: b.ziemba@umjaslo.pl
Dyżur:

Radny - Leszek Znamirowski

email: l.znamirowski@umjaslo.pl
Dyżur:

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content