Strona główna Radni Miasta Jasła

Radni Miasta Jasła

Dyżury Radnych Rady Miejskiej Jasła pełnione będą w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, w sali narad – pokój nr 304 – III piętro, w godz. od 13.30 do 15.30. Szczegółowe informacje udziela Biuro Rady Miejskiej pod nr tel.: 13 44-86-356, 13 44-86-313. E-mail: rada.miejska@umjaslo.pl

Przewodniczący - Henryk Rak

Email: h.rak@umjaslo.pl
Dyżur: 10.12.2018 r., 04.03.2019 r., 03.06.2019 r.

Wiceprzewodniczący - Andrzej Dybaś

Email: a.dybas@umjaslo.pl
Dyżur: 07.01.2019 r., 01.04.2019 r.

Wiceprzewodniczący - Lech Polak

Email: l.polak@umjaslo.pl
Dyżur: 04.02.2019 r., 06.05.2019 r.

Radna - Elżbieta Bernal

Email: e.bernal@umjaslo.pl
Dyżur: 17.12.2018 r., 24.06.2019 r.

Radny - Krzysztof Czeluśniak

Email: k.czelusniak@umjaslo.pl
Dyżur: 14.01.2018 r.

Radny - Andrzej Czernecki

Email: a.czernecki@umjaslo.pl
Dyżur: 21.01.2019 r.

Radna - Iwona Dziedzic

Email: i.dziedzic@umjaslo.pl
Dyżur: 28.01.2019 r.

Radny - Robert Hap

Email: r.hap@umjaslo.pl
Dyżur: 11.02.2019 r.

Radna - Izabela Jankowska-Zawada

Email:
Dyżur:

Radna - Maria Kluz

Email: m.kluz@umjaslo.pl
Dyżur: 25.02.2019 r.

Radna - Mariola Mazur

Email: m.mazur@umjaslo.pl
Dyżur: 11.03.2019 r.

Radny - Kazimierz Mikrut

Email: k.mikrut@umjaslo.pl
Dyżur: 18.03.2019 r.

Radny - Jerzy Okarma

Email: j.okarma@umjaslo.pl
Dyżur: 25.03.2019 r.

Radny - Jan Pierzchała

Email: j.pierzchala@umjaslo.pl
Dyżur: 08.04.2019 r.

Radna - Małgorzata Rymarz

Email: m.rymarz@umjaslo.pl
Dyżur: 15.04.2019 r.

Radna - Krystyna Sikora

Email: k.sikora@umjaslo.pl
Dyżury: 29.04.2019 r.

Radny - Józef Twarduś

Email: j.twardus@umjaslo.pl
Dyżur: 13.05.2019 r.

Radny - Marcin Węgrzyn

Email: m.wegrzyn@umjaslo.pl
Dyżur: 20.05.2019 r.

Radna - Bogusława Wójcik

Email: b.wojcik@umjaslo.pl
Dyżur: 27.05.2019 r.

Radny - Bogdan Ziemba

Email: b.ziemba@umjaslo.pl
Dyżur: 10.06.2019 r.

Radny - Leszek Znamirowski

Email: l.znamirowski@umjaslo.pl
Dyżur: 17.06.2019 r.

Rozmiar czcionek
Tryb czytania