Ogłoszenie Burmistrza Miasta Jasła o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

napis informacja

Burmistrz Miasta Jasła ogłasza, że w wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. „Realizacja w 2023 roku w formie powierzenia zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, polegającego na świadczeniu usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych usług opiekuńczych nad osobami, które ze względu na stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego” została wybrana oferta złożona przez Polski Czerwony Krzyż – Oddział Rejonowy w Jaśle , ul. W. Pola 41, 38-200 Jasło. Kwota oferty wynosi 159 987,00zł (słownie: sto pięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset osiemdziesiąt siedem złotych 00/100).