Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Burmistrza Miasta Jasła

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

88

13 i 14 października w sali Szkoły Podstawowej nr 2 (przy ul. Czackiego) odbędzie się Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Burmistrza Miasta Jasła. Zawody,  których udział weźmie 21 zespołów z 5 państw, zorganizowano w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W rywalizacji uczestniczyć będą dziewczęta urodzone po 1 stycznia 2005 (zespół „trójki”), będą to: OK KI 0230 Kikinda (Serbia) – 3 zespoły; Justitia SC Budapeszt (Wegry) – 3 zespoły; Viadukt SE Biatorbágy (Wegry) – 3 zespoły; NYÍRSULI Nyíregyháza (Wegry) – 3 zespoły; ZŠ MlýnskáStropkov (Słowacja) – 3 zespoły; CK SPARTA Sambor (Ukraina) – 1 zespół; UKS GÓRAL Muszyna – 1 zespół; UKS DWÓJKA Krynica – 1 zespół; oraz UKS „MOSiR” Jasło – 3 zespoły.

Zawody rozpoczynają się w sobotę (13 października) o godzinie 9:00, a zakończą w niedzielę (14 października) o godzinie 14:30. Zespoły podzielone na 3 grupy rozegrają systemem „każdy z każdym” po jednym secie (15 min.). Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy rozegrają mecze „każdy z każdym” o miejsca 1-6. Dla wszystkich zespołów przygotowano puchary, dyplomy i upominki.

Organizatorem turnieju jest UKS „MOSiR” Jasło, a sponsorami są: Miasto Jasło, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, hotel SEPIA oraz hotel „u Schabińskiej”.


“ International Mini Volleyball Tournament Girls’ on the 100th anniversary of Poland regaining its independence

for the Cup of the Mayor of the City of Jasło”

13.10.2018 (Saturday) – eliminations

GROUP A
Justitia S.C. Budapeszt A (Hungary)
Viadukt SE Biatorbágy B (Hungary)
ZS MLYNSKA Stropkov A (Slovakia)
UKS GORAL Muszyna (Poland)
NYIRSHULI Nyiregyhaza C (Hungary)
OK KI 0230 Kikinda C (Serbia)
UKS “MOSiR” Jasło B (Poland)

09:00 Viadukt SE Biatorbágy B > UKS “MOSiR” Jasło B
09:20 ZS MLYNSKA Stropkov A > OK KI 0230 Kikinda C
09:40 UKS GORAL Muszyna > NYIRSHULI Nyiregyhaza C
10:00 Justitia S.C. Budapeszt A > UKS “MOSiR” Jasło B
10:20 Viadukt SE Biatorbágy B > NYIRSHULI Nyiregyhaza C
10:40 ZS MLYNSKA Stropkov A > UKS GORAL Muszyna
11:00 Justitia S.C. Budapeszt A > OK KI 0230 Kikinda C
11:20 UKS “MOSiR” Jasło B > NYIRSHULI Nyiregyhaza C
11:40 Viadukt SE Biatorbágy B > ZS MLYNSKA Stropkov A
12:00 Justitia S.C. Budapeszt A > NYIRSHULI Nyiregyhaza C
12:20 OK KI 0230 Kikinda C > UKS GORAL Muszyna
12:40 UKS “MOSiR” Jasło B > ZS MLYNSKA Stropkov A
13:00 Justitia S.C. Budapeszt A > UKS GORAL Muszyna
13:20 NYIRSHULI Nyiregyhaza C > ZS MLYNSKA Stropkov A
13:40 OK KI 0230 Kikinda C > Viadukt SE Biatorbágy B
14:00 Justitia S.C. Budapeszt A > ZS MLYNSKA Stropkov A
14:20 UKS GORAL Muszyna > Viadukt SE Biatorbágy B
14:40 OK KI 0230 Kikinda C > UKS “MOSiR” Jasło B
15:00 Justitia S.C. Budapeszt A > Viadukt SE Biatorbágy B
15:20 UKS GORAL Muszyna > UKS “MOSiR” Jasło B
15:40 NYIRSHULI Nyiregyhaza C > OK KI 0230 Kikinda C

“ International Mini Volleyball Tournament Girls’ on the 100th anniversary of Poland regaining its independence

for the Cup of the Mayor of the City of Jasło”

13.10.2018 (Saturday) – eliminations

GROUP B
ZS MLYNSKA Stropkov B (Slovakia)
UKS “MOSiR” Jasło C (Poland)
Justitia S.C. Budapeszt B (Hungary)
OK KI 0230 Kikinda A (Serbia)
Viadukt SE Biatorbágy C (Hungary)
NYIRSHULI Nyiregyhaza A (Hungary)
UKS DWÓJKA Krynica (Poland)

09:00 UKS “MOSiR” Jasło C > UKS DWÓJKA Krynica
09:20 Justitia S.C. Budapeszt B > NYIRSHULI Nyiregyhaza A
09:40 OK KI 0230 Kikinda A > Viadukt SE Biatorbágy C
10:00 ZS MLYNSKA Stropkov B > UKS DWÓJKA Krynica
10:20 UKS “MOSiR” Jasło C > Viadukt SE Biatorbágy C
10:40 Justitia S.C. Budapeszt B > OK KI 0230 Kikinda A
11:00 ZS MLYNSKA Stropkov B > NYIRSHULI Nyiregyhaza A
11:20 UKS DWÓJKA Krynica > Viadukt SE Biatorbágy C
11:40 UKS “MOSiR” Jasło C > Justitia S.C. Budapeszt B
12:00 ZS MLYNSKA Stropkov B > Viadukt SE Biatorbágy C
12:20 NYIRSHULI Nyiregyhaza A > OK KI 0230 Kikinda A
12:40 UKS DWÓJKA Krynica > Justitia S.C. Budapeszt B
13:00 ZS MLYNSKA Stropkov B > OK KI 0230 Kikinda A
13:20 Viadukt SE Biatorbágy C > Justitia S.C. Budapeszt B
13:40 NYIRSHULI Nyiregyhaza A > UKS “MOSiR” Jasło C
14:00 ZS MLYNSKA Stropkov B > Justitia S.C. Budapeszt B
14:20 OK KI 0230 Kikinda A > UKS “MOSiR” Jasło C
14:40 NYIRSHULI Nyiregyhaza A > UKS DWÓJKA Krynica
15:00 ZS MLYNSKA Stropkov B > UKS “MOSiR” Jasło C
15:20 OK KI 0230 Kikinda A > UKS DWÓJKA Krynica
15:40 Viadukt SE Biatorbágy C > NYIRSHULI Nyiregyhaza A

“ International Mini Volleyball Tournament Girls’ on the 100th anniversary of Poland regaining its independence

for the Cup of the Mayor of the City of Jasło”

13.10.2018 (Saturday) – eliminations

GROUP C
CK SPARTA Sambor (Ukraine)
OK KI 0230 Kikinda B (Serbia)
Justitia S.C. Budapeszt C (Hungary)
UKS “MOSiR” Jasło A (Poland)
ZS MLYNSKA Stropkov C (Slovakia)
Viadukt SE Biatorbágy A (Hungary)
NYIRSHULI Nyiregyhaza B (Hungary)

09:00 OK KI 0230 Kikinda B > NYIRSHULI Nyiregyhaza B
09:20 Justitia S.C. Budapeszt C > Viadukt SE Biatorbágy A
09:40 UKS “MOSiR” Jasło A > ZS MLYNSKA Stropkov C
10:00 CK SPARTA Sambor > NYIRSHULI Nyiregyhaza B
10:20 OK KI 0230 Kikinda B > ZS MLYNSKA Stropkov C
10:40 Justitia S.C. Budapeszt C > UKS “MOSiR” Jasło A
11:00 CK SPARTA Sambor > Viadukt SE Biatorbágy A
11:20 NYIRSHULI Nyiregyhaza B > ZS MLYNSKA Stropkov C
11:40 OK KI 0230 Kikinda B > Justitia S.C. Budapeszt C
12:00 CK SPARTA Sambor > ZS MLYNSKA Stropkov C
12:20 Viadukt SE Biatorbágy A > UKS “MOSiR” Jasło A
12:40 NYIRSHULI Nyiregyhaza B > Justitia S.C. Budapeszt C
13:00 CK SPARTA Sambor > UKS “MOSiR” Jasło A
13:20 ZS MLYNSKA Stropkov C > Justitia S.C. Budapeszt C
13:40 Viadukt SE Biatorbágy A > OK KI 0230 Kikinda B
14:00 CK SPARTA Sambor > Justitia S.C. Budapeszt C
14:20 UKS “MOSiR” Jasło A > OK KI 0230 Kikinda B
14:40 Viadukt SE Biatorbágy A > NYIRSHULI Nyiregyhaza B
15:00 CK SPARTA Sambor > OK KI 0230 Kikinda B
15:20 UKS “MOSiR” Jasło A > NYIRSHULI Nyiregyhaza B
15:40 ZS MLYNSKA Stropkov C > Viadukt SE Biatorbágy A

14.10.2018 (Sunday) – finals

Places 1-7
1A
2A
1B
2B
1C
2C
Best 3ABC

Places 8-14
other 3ABC
4A
4B
4C
2 best 5ABC

Places 15-21
Other 5ABC
6A
6B
6C
7A
7B
7C

In the finals we count matches from the elimination

print