Strona główna Konkurs fotograficzny Jasło FOTOeye

Konkurs fotograficzny Jasło FOTOeye

Konkurs fotograficzny foto eye

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

  1. Zrób zdjęcie związane z Jasłem.
  2. Zgłoś je do konkursu fotograficznego.
  3. Wygraj nagrody i upominki z Jasła.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy:

  • Zdjęcie miesiąca – wyboru zdjęcia miesiąca dokona komisja konkursowa spośród zdjęć zgłoszonych w każdym miesiącu trwania konkursu (6 miesięcy). Prace fotograficzne należy składać do końca każdego miesiąca.
  • Zdjęcie roku – wyboru zdjęć roku (I, II, III miejsce) dokona komisja spośród wszystkich zgłoszonych w czasie trwania konkursu zdjęć. Ostatecznym terminem zgłaszania prac do konkursu jest 30 września 2020 r.
  • Zdjęcie Internautów – wyboru jednego zdjęcia dokonają Internauci spośród zdjęć przedstawionych do głosowania internetowego przez komisję konkursową (min. 1 zdjęcie każdego uczestnika). Głosowanie internetowe odbędzie się w październiku br.

Konkurs rozpoczyna się 1 maja i potrwa do końca października 2020 r. (ostateczny termin na dokonywanie zgłoszeń upływa 30 września br). Szczegóły w regulaminie konkursu. Informacje o konkursie także na Facebook. Zapraszamy do udziału!

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content