Granty PPGR – wsparcie dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym

Urząd miasta widok na front

Informujemy, że Miasto Jasło będzie ubiegać się o środki na wsparcie dla dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym„Granty PPGR”. Informacja w tej sprawie, przekazana została do szkół podstawowych i średnich funkcjonujących w naszym mieście, za pomocą dziennika elektronicznego.

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, informujemy, że osoby, które nie zgłosiły swojego udziału przez szkołę, a są zainteresowane i spełniają warunki regulaminu konkursu, mogą złożyć stosowne oświadczenia w Urzędzie Miasta w Jaśle, w terminie do
3 listopada 2021 r. Regulamin i wzory oświadczeń poniżej.

Przypominamy, że w ramach konkursu uczniowie szkół podstawowych i średnich, mieszkający w Jaśle i będący dziećmi, wnukami, prawnukami bądź podopiecznymi osób, które pracowały w PPGR-ach, mogą ubiegać się o środki finansowe na zakup:
– komputera stacjonarnego lub laptopa z oprogramowaniem i niezbędnym wyposażeniem
o wartości 3 500 zł,
– tabletu o wartości 1 500 zł,
– ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego,
– usług zapewniających dostęp do internetu na zakupionym sprzęcie w ramach projektu.

W tym celu należy złożyć wypełnione i podpisane oświadczenia
.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 13 44 86 372, a także na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

Formularze będzie można także pobrać w Urzędzie Miasta w Jaśle ul. Rynek 12, w Punkcie Obsługi Klienta (na parterze budynku).

UWAGA:

Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z otrzymaniem wsparcia w ramach projektu.