Wyniki wyborów głosowania i wyników wyboru do Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w powiecie jasielskim w Okręgu wyborczym nr 28, Jasło – Miasto.

Wyniki głosowania w okręgu wyborczym nr 28 ustalono w dniu 24 września 2023 r. Na podstawie wyników głosowania Komisja Okręgowa nr 28 Jasło -Miasto, ustaliła, że poszczególni kandydaci otrzymali następująca liczbę głosów ważnych:

• Musiał Konrad  – 39 głosów,
  • Twarduś Józef – 35 głosów.

W okręgu wyborczym nr 28 Jasło-Miasto wybierano jednego członka Rady Powiatowej Izby Rolniczej. Na podstawie wyników głosowania Komisja stwierdziła, że najwięcej głosów ważnych uzyskał kandydat KONRAD MUSIAŁ, wobec czego zostaje wybrany do Rady Powiatowej Izby Rolniczej.