Wpis do katalogu ofert inwestycyjnych Miasta Jasła

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

​Jeśli chcesz, aby posiadane przez Ciebie hale magazynowe i produkcyjne znalazły się w miejskim katalogu ofert inwestycyjnych formularz i wraz ze zdjęciami i mapami lokalizacyjnymi musisz przesłać na adres: invest@um.jaslo.pl:

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Uzupełniony w języku polskim i angielskim formularz pn. hala produkcyjna wraz z załącznikami (zdjęciami i mapami lokalizacji).
Formularze wniosku dostępne są na stronie CEIDG http://www.ceidg.gov.pl

Ile i jak zapłacisz?

Usługa jest bezpłatna.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

1. Do 30 dni od daty złożenia kompletnego wniosku.
  2. Jeśli będziesz musiał poprawić złożony wniosek poinformujemy Cię o tym, będziesz miał 7 dni na uzupełnienie wniosku.
  3. Twój wniosek nie zostanie rozpatrzony, jeśli nie poprawisz go w terminie wskazanym w wezwaniu.

Jak się możesz odwołać?

Tryb odwoławczy nie występuje.​

Dodatkowe informacje

Oferty przygotowywane są zgodnie ze standardami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIiH)- pamiętaj, więc o ich aktualizacji w przypadku zmian.

Ustawa z dnia 24 września 2010 r. o ewidencji ludności.
Ustawa z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczania niektórych skutków kradzieży tożsamości.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer :