Radni Rady Miejskiej IX kadencji

Joanna Banach-Gancarz

e-mail: j.banach-gancarz@umjaslo.pl

Dyżur: 27.05.2024 r. i 12.11.2024 r.

Piotr Bialik

e-mail: p.bialik@umjaslo.pl

Dyżur: 10.06.2024 r. i 19.11.2024 r.

Krzysztof Czeluśniak

e-mail: k.czelusniak@umjaslo.pl

Dyżur: 17.06.2024 r. i 26.11.2024 r.

Urszula Czyżowicz

e-mail: u.czyzowicz@umjaslo.pl

Dyżur: 24.06.2024 r. i 10.12.2024 r.

Artur Dudek

e-mail: a.dudek@umjaslo.pl

Dyżur: 8.07.2024 r. i 17.12.2024 r.

Zenon Gondek

e-mail: z.gondek@umjaslo.pl

Dyżur: 15.07.2024 r.

Jolanta Jachym

e-mail: j.jachym@umjaslo.pl

Dyżur: 22.07.2024 r.

Mariola Mazur

e-mail: m.mazur@umjaslo.pl

Dyżur: 29.07.2024 r.

Jerzy Okarma

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jasła

e-mail: j.okarma@umjaslo.pl

Dyżur: 1.07.2024 r. i 1.10.2024 r. i 3.12.2024

Krzysztof Pec

e-mail: k.pec@umjaslo.pl

Dyżur: 12.08.2024 r.

Jan Pierzchała

e-mail: j.pierzchala@umjaslo.pl

Dyżur: 19.08.2024 r.

Piotr Samborski

e-mail: p.samborski@umjaslo.pl

Dyżur: 26.08.2024 r.

Krystyna Sikora

e-mail: k.sikora@umjaslo.pl

Dyżur: 10.09.2024 r.

Robert Snoch

e-mail: r.snoch@umjaslo.pl

Dyżur: 17.09.2024 r.

Agnieszka Sobczyk

e-mail: a.sobczyk@umjaslo.pl

Dyżur: 24.09.2024 r.

Tomasz Stanek

e-mail: t.stanek@umjaslo.pl

Dyżur: 8.10.2024 r.

Anna Szprucińska

e-mail: a.szprucinska@umjaslo.pl

Dyżur: 15.10.2024 r.

Marcin Węgrzyn

przewodniczący Rady Miejskiej Jasła

e-mail: m.wegrzyn@umjaslo.pl

Dyżur: 3.06.2024 r. i 3.09.2024 r.

Bogusława Wójcik

e-mail: b.wojcik@umjaslo.pl

Dyżur: 22.10.2024 r.

Bogdan Ziemba

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jasła

e-mail: b.ziemba@umjaslo.pl

Dyżur: 5.08.2024 r. i 5.11.2024 r.

Leszek Znamirowski

e-mail: l.znamirowski@umjaslo.pl

Dyżur: 29.10.2024 r.

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content