Złóż wniosek o udostępnienie logotypu Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

• drogą pocztową, listem poleconym na adres:
    Urząd Miasta w Jaśle
    Wydział Wspierania Przedsiębiorczości
    ul. Rynek 12
    38-200 Jasło
  • osobiście w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, Kancelaria Ogólna, parter), w godzinach pracy urzędu.
  • mailowo na adres email: urzad@um.jaslo.pl
  • elektronicznie korzystając z usługi pismo ogólne do podmiotu publicznego na platformie ePUAP.

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Wniosek o udostępnienie logotypu Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle wraz z załącznikami.

Ile i jak zapłacisz?

Usługa jest bezpłatna.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Do 7 dni od daty złożenia kompletnego wniosku.
Jeśli będziesz musiał poprawić złożony wniosek poinformujemy Cię o tym, będziesz miał 7 dni na uzupełnienie wniosku. Twój wniosek nie zostanie rozpatrzony, jeśli nie poprawisz go w terminie wskazanym w wezwaniu.

Jak się możesz odwołać?

Tryb odwoławczy nie występuje.​

Dodatkowe informacje

Podmiot korzystający z logotypu musi zachować warunki graficzne logotypu (proporcje, wymiary, kolorystykę, rozmieszczenie elementów, tła itp.) oraz do respektowania praw autorskich i własnościowych. Nie można stylizować logotypu.

Logotyp Inkubatora bez zgody mogą wykorzystywać podmioty, które na mocy odrębnych umów, deklaracji i porozumień współpracują z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Jaśle lub realizują z nim wspólne projekty, programy i wydarzenia.

Podstawa prawna

Zarządzenie nr V/26/2021 Burmistrza Miasta Jasła w sprawie zasad używania i wykorzystania logotypu Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle oraz wprowadzenia regulaminu jego udostępniania

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer: 13 448 63 71