Toyota Jasło dla miejskich instytucji

Jasielski rynek, przekazanie samochodów dla miejskich instytucji. Od lewej strony burmistrz Jasła Ryszard Pabian, dyrektor Toyota Jasło Konrad Bukowski, p.o. dyrektora JDK Elwira Musiałowicz-Czech oraz dyrektor MOSiR-u Marek Dyląg.
fot. JDK

Toyota Jasło kontynuuje współpracę z podlegającymi Miastu Jasłu instytucjami: Jasielskim Domem Kultury i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Zarówno JDK, jak i MOSiR otrzymały w użytkowanie na kolejny rok samochody tej marki. Ich przekazanie odbyło się 9 listopada br. na rynku.

Uczestniczyli w nim: burmistrz Jasła Ryszard Pabian, dyrektor Toyota Jasło Konrad Bukowski, p.o. dyrektora JDK Elwira Musiałowicz-Czech oraz dyrektor MOSiR-u Marek Dyląg.

Zarówno JDK jak i MOSiR będą przez kolejny rok użytkować po dwa samochody marki Toyota: JDK modele Proace City i C-HR, a MOSiR C-HR i Corolla. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie udzielone na rzecz Jasielskiego Domu Kultury przez firmę Toyota Jasło. Umożliwi nam sprawniejsze i bardziej wydajne przygotowanie i przeprowadzanie wydarzeń kulturalnych, organizowanych z myślą o mieszkańcach Jasła i okolic. Jest nam też bardzo miło, że przedsiębiorstwo działające na terenie Jasła chce wspierać jasielską instytucję i jej działania – mówi Elwira Musiałowicz-Czech.

Toyota Jasło jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym JDK od października 2020 r. Współpraca została nawiązana w ramach programu „Pro Sponsor”, uruchomionego przez dystrybutora Toyoty w Polsce – Toyotę Motor Poland, skierowanego do instytucji kultury i sportu. Program zakłada nawiązywanie partnerskich relacji i oferowanie sobie nawzajem korzystnych świadczeń. JDK, największa jasielska instytucja kultury, a zarazem organizator miejskich imprez masowych (m.in. Dni Jasła i Międzynarodowych Dni Wina) był pierwszą instytucją, z którą Toyota Jasło zawarła umowę o partnerstwie motoryzacyjnym. Rok później firma ta została partnerem również jasielskiego MOSiR.

JDK