Ruszył nabór wystawców na III Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery

201
Plakat informacyjny- nabór wystawców na III Jasielskie Targi Pracy Edukacji i Kariery

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz pracowników do swojej firmy? Nie wiesz jak do nich dotrzeć?

Weź udział w III Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery organizowanych przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców. Targi odbędą się 21 marca br. od 10:00 do 16:00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15. Właśnie ruszył nabór wystawców.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy, stażu lub praktyk. Biorąc udział w tym wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów o wymaganych przez Ciebie kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach.

Udział w targach jest bezpłatny. Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie uzupełnionych dokumentów zgłoszeniowych na adres e-mail: wp@um.jaslo.pl .

Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 marca. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!

Dodatkowe informacje uzyskasz w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta w Jaśle, tel. 13 44 86 327, mail wp@um.jaslo.pl.

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery realizowane są w ramach przedsięwzięcia Dni Przedsiębiorczości w projekcie „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

EOG - napis

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-moje-miasto-moj-dom/