Rusza kolejna edycja programu „Trener Osiedlowy”

trener osiedlowy = napis zapraszamy na zajęcia sportowe organizowane na jasielskich osiedlach

Od 5 lipca do 26 sierpnia na jasielskich osiedlach: Sobniów-Górka Klasztorna-Żółków, Mickiewicza, Śródmieście, Gamrat-Krajowice, Bryły-Kaczorowy, Rafineria-Gądki-Niegłowice, Kopernika, Hankówka, Ulaszowice-Brzyszczki zorganizowane zostaną  bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Będą one prowadzone, na wyznaczonych obiektach sportowych, cztery razy w tygodniu.

Oprócz zajęć sportowych uczestnicy programu będą mogli skorzystać z otwartego basenu, mini golfa czy ścianki wspinaczkowej. Dodatkowo prowadzone będą działania prewencyjno-edukacyjne przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Jaśle i Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Będą to cykliczne zajęcia profilaktyczne na temat zagrożeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, a także radzenia sobie z emocjami i presją rówieśników. Tematyka zajęć obejmować będzie również  bezpieczeństwie podczas wakacji.

Program Trener Osiedlowy, jest przedsięwzięciem adresowanym do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła. Jego celem jest zagospodarowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym poprzez sport wraz z zajęciami profilaktycznymi.

Szczegółowe informacje, w tym dotyczące zapisów, można uzyskać pod numerem telefonu: 13 44 86 392.

Serdecznie zapraszamy do udziału!