logotyp funduszy europejskich, flagi polski i unii europejskiej

Projekt „Jasło – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020”

Miasto Jasło w ramach POPT realizuje 6 zadań (6 dokumentacji) dotyczących kluczowych obszarów dla rozwoju miasta Jasła: komunikacji, mieszkalnictwa, kultury, turystyki i sportu, jakości usług publicznych, pomocy społecznej w zakresie wsparcia osób nieuleczalnie chorych. Przygotowana dokumentacja posłuży do aplikowania o fundusze w ramach nowego okresu finansowania.

Wartość przyznanych środków: 2 951 394,45 zł
Dofinansowanie: 100% (85% Fundusz Spójności i 15% budżet państwa)

Termin: marzec 2023 roku (w przypadku Miasta Jasła wyrażono zgodę na realizację zadań do czerwca 2023 roku)

Projekt obejmuje 6 przedsięwzięć:

Chcemy poznać Twoje zdanie!

Informacje medialne