Potwierdzenie oświadczenia w sprawie zatrudnienia w indywidualnym gospodarstwie rolnym

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

• elektronicznie korzystając z usługi Pismo ogólne do podmiotu publicznego na platformie ePUAP
  • pocztą na adres:
    Urząd Miasta w Jaśle ul. Rynek 12, 38-200 Jasło
  • osobiście: w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, parter) w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Ile i jak zapłacisz?

Za złożenie wniosku i potwierdzenie zatrudnienia w gospodarstwie rolnym nie poniesiesz opłaty.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Potwierdzenie oświadczenia w sprawie zatrudnienia w gospodarstwie rolnym wydamy tak szybko, jak będzie to możliwe – nie później niż w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku.
Jeśli okaże się, że termin potwierdzenie oświadczenia może się wydłużyć, poinformujemy Cię o tym.

Jak się możesz odwołać?

Zażalenie od wydanego postanowienia musisz wnieść do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Krośnie za pośrednictwem Burmistrza Miasta Jasła w terminie siedmiu dni od dnia otrzymania postanowienia.

Dodatkowe informacje

Jeśli wniosek będzie zawierał brakujące informacje wezwiemy Cię o jego uzupełnienie i poinformujemy Cię co musisz zrobić.

W toku postępowania sporządzony zostanie protokół zawierający zeznania świadków potwierdzające pracę w gospodarstwie rolnym.

Podstawa prawna

Ustawa z dnia 20 lipca 1990 r. o wliczaniu okresów pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym do pracowniczego stażu.

Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z Wydziałem Gospodarki Komunalnej
Zadzwoń pod numer: 13 4486 380

Informacje o dokumencie