Ogłoszenie wyników konkursu ofert na realizację zadania publicznego na udzielanie mieszkańcom miasta Jasła gwarantowanych świadczeń zdrowotnych z zakresu terapii uzależnienia od substancji psychoaktywnych innych niż alkohol w 2023 r.

Na podstawie Zarządzenia Nr V/246/2022 Burmistrza Miasta Jasła z dnia 21 grudnia 2022 r. w sprawie wyboru oferty i przyznania środków na realizację zadania publicznego na udzielanie mieszkańcom miasta Jasła gwarantowanych świadczeń zdrowotnych z zakresu terapii uzależnienia od substancji psychoaktywnych innych niż alkohol w 2023 r. przyznaje się dla Ośrodka Psychoterapii w Jaśle przy ul. Floriańskiej 18 środki finansowe w wysokości 105 000,00 zł. (słownie: sto pięć tysięcy złotych zero groszy).

Ryszard Pabian
(-)