Ogłoszenie Burmistrza Miasta Jasła z 20 lipca 2023 r.

Burmistrz Miasta Jasła ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w sferze działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. „Aktywizacja mieszkańców miasta Jasła w klubach seniora w 2023 roku”. Szczegóły dotyczące trybu realizacji zadania oraz zasad udzielania dotacji znajdują się w ogłoszeniu o konkursie. Termin składania ofert na realizację zadania upływa 11 sierpnia 2023 roku.

Równolegle informujemy o możliwości wzięcia udziału przedstawicieli organizacji pozarządowych w pracach komisji konkursowej opiniującej oferty na realizację wspomnianego zadania. Zainteresowane organizacje mogą zgłaszać kandydatury na członków komisji w terminie do 11 sierpnia 2023 roku, z wykorzystaniem dostępnego poniżej formularza.