Ogłoszenie Burmistrza Miasta Jasła o wynikach konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Aktywizacja mieszkańców Miasta Jasła w klubach seniora w 2023 roku.

Burmistrz Miasta Jasła ogłasza, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Aktywizacja mieszkańców Miasta Jasła w klubach seniora w 2023 roku, wybrano następujące oferty:

1. Stowarzyszenie Rafineryjny Klub Seniora z siedzibą w Jaśle, wpisane do Rejestru Stowarzyszeń Zwykłych Starosty Jasielskiego pod numerem 20 w wysokości 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100);
  2. Stowarzyszenie „Razem Zmieniajmy Jasło ”z siedzibą w Jaśle, KRS: 0000386877 w wysokości 5 000,00 (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100).

Z wyłonionymi podmiotami zostaną zawarte umowy o powierzenie lub o wsparcie realizacji zadania publicznego wraz z udzieleniem dotacji celowej na realizację zadania, zgodnie z przedstawionymi ofertami.