Ogłoszenie Burmistrza Miasta Jasła o konkursie ofert na realizację zadania publicznego w sferze pomocy społecznej w latach 2024 – 2026

Burmistrz Miasta Jasła ogłasza konkurs ofert na realizację w latach 2024 -2025 zadania publicznego pn. „Udzielenie schronienia osobom tego pozbawionym w postaci przyznania tymczasowego miejsca w schronisku dla bezdomnych mężczyzn oraz w ogrzewalni”. Szczegóły dotyczące warunków realizacji zadania oraz trybu przyznawania dotacji znajdują się w załączonym ogłoszeniu o konkursie. Jednocześnie informujemy o możliwości zgłaszania przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w komisji konkursowej oceniającej oferty w przedmiotowym konkursie. Termin składania ofert realizacji zadania publicznego oraz zgłaszania kandydatów do komisji konkursowej upływa 27 grudnia 2023 r. Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udzielają: Zastępca kierownika Wydziału Generator Nauki GEN – Mateusz Smyka, tel. 13 4482 501, e-mail: m.smyka@um.jaslo.pl oraz Referent ds. NGO w Wydziale Generator Nauki GEN – Magdalena Pawluś, tel. 13 4482 506, e-mail: m.pawlus@um.jaslo.pl .