Wynajmij biurko na godziny w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

• drogą pocztową, listem poleconym na adres:
    Urząd Miasta w Jaśle
    Wydział Wspierania Przedsiębiorczości
    ul. Rynek 12
    38-200 Jasło
  • osobiście w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, Kancelaria Ogólna, parter), w godzinach pracy urzędu
  • mailowo na adres email: urzad@um.jaslo.pl
  • przez formularz pisma ogólnego za pośrednictwem platformy ePUAP.

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Formularz zgłoszeniowy do najmu biurka na godziny w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle wraz z załącznikami.

Ile i jak zapłacisz?

Usługa jest bezpłatna.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Do 7 dni od daty złożenia kompletnego wniosku.
Jeśli będziesz musiał poprawić złożony wniosek poinformujemy Cię o tym, będziesz miał 7 dni na uzupełnienie wniosku.
Twój wniosek nie zostanie rozpatrzony, jeśli nie poprawisz go w terminie wskazanym w wezwaniu.

Jak się możesz odwołać?

Tryb odwoławczy nie występuje.​

Dodatkowe informacje

1. Z oferty IP mogą skorzystać podmioty prowadzące na terenie województwa podkarpackiego nie dłużej niż 24 miesiące od dnia rejestracji, działalność gospodarczą wpisującą się w jedną z inteligentnych specjalizacji województwa podkarpackiego – „informację i telekomunikację” (ICT) , „jakość życia”, motoryzacja lub lotnictwo i kosmonautyka, które są mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą w rozumieniu załącznika numer I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. U. UE. L.2014.187.1 z dnia 26.06.2014 r.)
  2. Pierwszeństwo w korzystaniu z oferty IP mają mikroprzedsiębiorcy, zatrudniający nie więcej niż 10 osób oraz podmioty współpracujące z sektorem badawczo – rozwojowym i wykazujące się potencjałem innowacyjności, a także podmioty, na usługi których jest zapotrzebowanie innych firm zlokalizowanych w Inkubatorze.
  3. Z oferty inkubowania firm prowadzonej przez IP nie mogą korzystać przedsiębiorcy, którzy:
    1. nie spełniają określonych w Regulaminie wymogów formalnych,
    2. stanowią zagrożenie dla środowiska naturalnego,
    3. prowadzą działalność uciążliwą dla innych firm działających w IP,
    4. prowadzą działalność sprzeczną z powszechnie przyjętymi normami obyczajowymi,
    5. na których ciąży obowiązek zwrotu pomocy, wynikający z decyzji Komisji Europejskiej uznającej pomoc za niezgodną z prawem oraz ze wspólnym rynkiem,
    6. prowadzą działalność z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa lub z naruszeniem przepisów o nieuczciwej konkurencji.

Podstawa prawna

Regulamin Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle wprowadzony Zarządzeniem Nr V/88/2023 Burmistrza Miasta Jasła z dnia 9 maja 2023 r. w sprawie ustalenia Regulaminu Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle, Regulaminu rezerwacji i korzystania z sali konferencyjnej w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle oraz wysokości stawek najmu przestrzeni Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer: 13 448 63 71