Honorowy Patronat / udział w Komitecie Honorowym

Jak i gdzie złożysz wniosek?

Wniosek o objęcie Honorowym Patronatem wydarzenia / udział w Komitecie Honorowym Burmistrza Miasta Jasła możesz złożyć:

• elektronicznie: korzystając z usługi na platformie ePUAP lub wysyłając na adres urzad@um.jaslo.pl
  • pocztą na adres:
    Urząd Miasta w Jaśle
    ul. Rynek 12
    38-200 Jasło
    z dopiskiem „Honorowy Patronat”
  • osobiście: w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, parter) w godzinach pracy urzędu.

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Wniosek o objęcie Honorowym Patronatem wydarzenia/udział w Komitecie Honorowym Burmistrza Miasta Jasła.

Ile i jak zapłacisz?

Złożenie wniosku jest bezpłatne.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Jeśli wniosek złożysz w terminie 30 dni przed wydarzeniem, odpowiedź otrzymasz najpóźniej do 14 dni po złożeniu wniosku.

Jak się możesz odwołać?

Odmowa objęcia patronatu lub udziału w komitecie honorowym jest ostateczna, nie możesz się od niej odwołać.

Dodatkowe informacje

Najpóźniej po 30 dniach od wydarzenia należy do Urzędu Miasta w Jaśle złożyć sprawozdanie z jego przebiegu. Sprawozdanie dostarcz do kancelarii urzędu.

Zarządzenie Nr 35/2020 Burmistrza Miasta Jasła z dnia 25.06.2020 r.

Klauzula informacyjna

Informację na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.

Potrzebujesz więcej informacji?

​Zadzwoń pod numer: