Informacja o unieważnieniu przetargu na najem lokalu użytkowego przy ul. Asnyka 10 w Jaśle

Burmistrz Miasta Jasła unieważnia VI przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego
o pow. 138,71 m² + 27,55 m² piwnica położonego w budynku przy ul. Asnyka 10 w Jaśle, stanowiącego własność Miasta Jasła. W związku z powyższym informuje się, że odwołuje się przetarg wyznaczony na dzień 29.11.2023 o godz. 10.30 w siedzibie zamawiającego.

Informację o odwołaniu przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez opublikowanie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle, w Biuletynie Informacji Urzędu Miasta w Jaśle,  wywieszenie w siedzibie Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, 38-200 Jasło oraz na stronach internetowych www.otoprzetargi.pl i www.przetargi-gctrader.pl .