Dodatkowy nabór do II. edycji Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła

Trwa dodatkowy nabór do zespołów projektowych w ramach II. edycji Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła. W rekrutacji mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Z uwagi na fakt, iż nabór ma charakter uzupełniający, istnieje możliwość wyboru tylko jednego obszaru badawczego (praktyczno-konstrukcyjnego).

Nabór dodatkowy potrwa do najbliższego piątku (17 listopada br.). Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do godz. 12.00.

Kliknij i wypełnij > FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO GIEŁDY GENIALNYCH POMYSŁÓW DLA JASŁA 2023 – NABÓR DODATKOWY.

GGP jest przedsięwzięciem, którego zasadniczym celem jest popularyzacja nauki. Projekt ma także zachęcać młodych mieszkańców Jasła (10-19 lat) do zwrócenia uwagi na potrzeby miasta i jego mieszkańców.

Dzieci i młodzież najpierw opracowują projekty badawcze dotyczące funkcjonowania miasta, a następnie prezentują je przed ekspercką komisją konkursową. Autorzy najlepszych projektów oraz ich opiekunowie otrzymają atrakcyjne nagrody.

Więcej o Giełdzie GENialnych Pomysłów dla Jasła dowiecie się TUTAJ.

Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła realizowana jest w ramach przedsięwzięcia „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.