Zapraszamy na świąteczny jarmark – widzimy się w sobotę i w niedzielę na jasielskim rynku

jarmark

Trwają ostatnie przygotowania do świątecznego „Jarmarku produktów lokalnych”, który odbędzie się w 9-10 grudnia na jasielskim rynku.

W przygotowanych drewnianych domkach będzie można znaleźć lokalne rękodzieło artystyczne, pomalować świąteczne torby, wziąć udział w konkursach i skosztować smakołyków oraz słodkości. Czekają także animacje świąteczne, wieczorne pokazy ognia, a także karuzela. Towarzyszyć nam będzie nastrojowa muzyka oraz program muzyczny w wykonaniu solistów Jasielskiego Domu Kultury i Miejskiej Orkiestry Dętej.

Stoiska świąteczne będą dostępne w sobotę i niedzielę od godziny 10.00 do 19.00, natomiast pozostałe atrakcje od godz. 13.00. „Jarmark produktów lokalnych” realizowany jest w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

jarmark