Wystawcy III Jasielskich Targów Pracy Edukacji i Kariery

158

III Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery, odbędą się już 21 marca 2024 r. w godzinach 10-16 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15.

Celem targów jest pomoc osobom zainteresowanym nie tylko w podjęciu, ale również zmianie dotychczasowego zatrudnienia, zapoznanie uczestników z oczekiwaniami i wymogami rynku pracy oraz przekazanie informacji na temat możliwości zdobycia nowych kwalifikacji.

Uczestnikiem targów może być każdy, a w szczególności osoby bezrobotne, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich i studenci. Udział w targach jest bezpłatny.

Wystawcami targów będą instytucje rynku pracy, pracodawcy, uczelnie wyższe oraz firmy edukacyjne i szkoleniowe.

Przedstawiamy instytucje oraz firmy, które potwierdziły udział w III Jasielskich Targach Pracy Edukacji i Kariery (w kolejności alfabetycznej).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery.

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery realizowane są w ramach przedsięwzięcia Dni Przedsiębiorczości w projekcie „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-moje-miasto-moj-dom/

Wystawcy III Jasielskich Targów Pracy, Edukacji i Kariery