Wydanie zaświadczenia o stanie majątkowym/wysokości użytków rolnych

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

• elektronicznie korzystając z usługi pismo ogólne do podmiotu publicznego na platformie ePUAP
  • osobiście w Punkcie Obsługi Klienta (ul. Rynek 12, parter, pokój nr 1) w godzinach pracy urzędu
  • osobiście w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, parter) w godzinach pracy urzędu
  • drogą pocztową na adres:
    Urząd Miasta w Jaśle
    ul. Rynek 12
    38-200 Jasło

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Ile i jak zapłacisz?

Kwestię zapłaty opłaty skarbowej reguluje ustawa z dnia 16.11.2006 r. o opłacie skarbowej.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Zaświadczenie otrzymasz w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku.

Jak się możesz odwołać?

Tryb odwoławczy nie występuje.​

Dodatkowe informacje

Wyłączone z opłaty skarbowej są zaświadczenia w sprawach określonych w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej.
Organ podatkowy wydaje zaświadczenie na żądanie osoby ubiegającej się o zaświadczenie.
Zaświadczenie potwierdza stan faktyczny lub prawny istniejący w dniu jego wydania. Zaświadczenie wydaje się w granicach żądania Wnioskodawcy.
Zaświadczenie wydaje się, jeżeli:

• przepis prawa wymaga urzędowego potwierdzenia określonych faktów lub stanu prawnego
  • osoba ubiega się o zaświadczenie ze względu na swój interes prawny w urzędowym potwierdzeniu określonych faktów lub stanu prawnego, wynikających z prowadzonej przez dany organ ewidencji, rejestrów lub z innych danych znajdujących się w jego posiadaniu.

We wniosku możesz podać numer telefonu kontaktowego, który posłuży nam w przypadku potrzeby uzupełnienia/wyjaśnienia wpisów na wniosku.

​Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Ordynacja podatkowa
Ustawa z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer: 13 44 86 322