Wydanie abonamentu parkingowego dla mieszkańca w strefie płatnego parkowania

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

• elektronicznie korzystając z usługi Pismo ogólne do podmiotu publicznego na platformie ePUAP
  • pocztą na adres: Urząd Miasta w Jaśle ul. Rynek 12, 38-200 Jasło
  • osobiście: w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, parter) w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Wniosek o wydanie abonamentu miesięcznego dla mieszkańca

Ile i jak zapłacisz?

• 50 zł za każdy miesiąc za pierwszy pojazd
  • 80 zł za każdy miesiąc za drugi i każdy kolejny pojazd.

Termin zapłaty za abonament wynosi 21 dni od daty wystawienia noty obciążeniowej za abonament parkingowy.

Zapłać:

• w kasie Urzędu Miasta;
  • na rachunek bankowy Urzędu Miasta w Jaśle 60 8627 1011 2001 0048 6891 0002

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Jeżeli wniosek jest kompletny i zawiera poprawne dane, abonament parkingowy otrzymasz w dniu złożenia wniosku w Wydziale Gospodarki Komunalnej na ul. Szkolnej 25.

Jak się możesz odwołać?

Jeżeli otrzymasz odmowę wydania abonamentu parkingowego nie możesz się odwołać.

Dodatkowe informacje

Abonament parkingowy dla mieszkańca musisz umieścić w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu tak, aby ułatwić potwierdzenie jego ważności. Abonamentu nie wolno przekazywać, udostępniać i pożyczać osobom trzecim.

Ustawa z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych
Uchwała Nr XL/345/2021 Rady Miejskiej Jasło z dnia 25 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie miasta Jasła oraz wysokość opłat i opłaty dodatkowej za parkowanie oraz sposobu ich pobierania ze zm.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer: 13 4486 380