Święto sportu już za nami

W ostatni weekend odbył się XII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2023, w ramach którego rozegrano X Międzynarodowy Turniej Judo oraz XXII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej. W Festiwalu udział wzięło ponad 300 uczestników z 9 krajów: Ukrainy, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Serbii, Anglii Rumunii i Polski.

W ceremonii zakończenia turnieju udział wzięli Ryszard Pabian – Burmistrz Miasta Jasła, Elwira Musiałowicz-Czech – Zastępca Burmistrza Miasta Jasła, Ewa Świder – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło oraz Marek Dyląg – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Oprócz pucharów i dyplomów organizatorzy przewidzieli nagrody dla dwóch najlepszych zawodniczek oraz dla najmłodszej zawodniczki w każdym zespole.

Klasyfikacja końcowa turnieju piłki siatkowej:

1. UKS „MOSiR” Jasło
  2. ŠK ELBA Prešov