Sukcesy judoków na Międzynarodowym Turnieju Judo w Kosowie

33
Zdjęcie zawodników i trenerów UKS ASW Judo Jasło z flagą podczas trwania Turnieju

Od 17 do 19 listopada br. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Akademia Sportów Walki – Judo Jasło brali udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w Kosowie. W zawodach startowały drużyny ze Słowacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Bułgarii, Macedonii, Chorwacji oraz gospodarze Kosowo.

Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego oraz Karola Śmietany wywalczyli 4 medale – Blanka Zbylut złoty medal, Julia Zagórska oraz Aleksandra Sieńkowska srebrne medale, natomiast brązowy medal wywalczył Norbert Woźniak. Na piątym miejscu uplasował się Błażej Woźniak.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym a zawodnicy z Jasła zaprezentowali się z jak najlepszej strony.