Pierwsze wyjazdy studyjne młodzieży do przedsiębiorstw, które wzięły udział w Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery

67

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Przedsiębiorcy zorganizowane zostały Jasielskie Targi Pracy Edukacji i Kariery. Wydarzeniem towarzyszącym Targom są wizyty studyjne zorganizowanych grup młodzieży jasielskich szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów w siedzibach przedsiębiorców-wystawców, którzy wyrazili zgodę na przyjęcie odwiedzających poprzez złożenie deklaracji.

Wizyty odbywają się w okresie od 9 maja 2022 r. do 3 czerwca 2022 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Pierwsze z nich już za nami. Firmy Gamart S.A. oraz Nowy Styl S.A. gościły piętnastoosobowe grupy uczniów.

gamart

Firma GAMART S.A. powstała w 1996 roku. Jest producentem innowacyjnych rozwiązań z branży tworzyw sztucznych z globalnymi aspiracjami oraz lokalnym dystrybutorem w tym obszarze na terenie Polski. Zatrudnia ponad 120 wykwalifikowanych pracowników.

Swoją obecną działalność opiera na 4 głównych filarach:

  • Badania i Rozwój. Opracowywanie know-how oraz projektowanie unikalnych produktów na skalę światową
  • Produkcja. Specjalizacja w produkcji kształtek i łuków PE (w tym duże rozmiary do 1200mm, wszystkie SDRy) oraz w produkcji systemów do gromadzenia wody deszczowej
  • Maszyny. Produkcja i modernizacja maszyn PTS (kompletne linie do wytłaczania, wielkogabarytowy druk 3D, linie do produkcji filamentu do drukarek 3D)
  • Dystrybucja. Sprzedaż hurtowa i detaliczna (15 sklepów na terenie Polski, gdzie oferujemy produkty własne i naszych partnerów)

Więcej na temat firmy można dowiedzieć się na stronie internetowej www.gamart.pl

nowy styl

Firma Nowy Styl S.A. to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Wyposaża biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne oraz hotele. Należy do ścisłej czołówki pod względem wielkości sprzedaży mebli biurowych oraz ma lokalne struktury w 16 krajach.

Zakłady produkcyjne Nowego Stylu wyposażone są w najnowocześniejsze technologie, a główna Fabryka Mebli Biurowych w Jaśle jest uważana za jedną z najlepszych w branży.

Aby wyprzedzać potrzeby rynku, firma wciąż inwestuje w najnowsze technologie, które rozwijane są we własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym w Jaśle. 

Więcej na temat firmy można dowiedzieć się na stronie internetowej www.nowystyl.com  

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz przybliżenie działalności firmy i specyfiki pracy. Zapraszamy na krótką relację z wizyt.