Paszport turystyczny „Odkrywcy Królewskiego Miasta Jasła”

Po raz pierwszy Miasto Jasło i Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej zaprasza do udziału w Letniej kampanii Paszportu turystycznego „Odkrywcy Królewskiego Miasta Jasła”. Szczegóły akcji w CITiK Jasło, ul. Sokoła 8, tel. 518 825 699.

Paszporty turystyczne dostępne są w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, ul. Sokoła 8 (budynek kina JDK „Syrena”).

Zwiedzaj Jasło, zdobądź pieczątki, tytuł odkrywcy i upominki!

Zasady udziału w letniej kampanii:

1. Odbierz karty gry do sześciu jasielskich gier turystycznych z CITiK Jasło lub pobierz ze strony www.citik.jaslo.pl (zakładka: turystyka >> miejskie gry turystyczne) oraz odbierz swój paszport turystyczny z Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.
  2. Udaj się w trasę po królewskim mieście Jaśle i rozwiąż zagadki.
  3. Zbierz sześć pieczątek, potwierdzających ukończenie każdej z gry:

„Tajemnice Mistrza Bartłomieja z Jasła”, „Historia zaklęta w kamieniu”, „Skarb św. Antoniego”, „Traktem królewskim”, „Chodzą ulicami ludzie”, „JAR, czyli Jasielskie Atrakcje Rodzinne” i uzyskaj tytuł „Odkrywcy Królewskiego Miasta Jasła”.

1. Osoby, które zdobędą wszystkie pieczątki w paszporcie turystycznym, otrzymają upominki w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.
  2. Kampania trwa do końca września 2018 r.

Paszport turystyczny_2018_regulamin