Nasi uczniowie wyróżnieni w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Zdjęcie grupowe, Burmistrz Miasta Jasła i nagrodzeni - 18 uczniów jasielskich szkół podstawowych w konkursie ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

18 uczniów jasielskich szkół podstawowych zostało wyróżnionych w konkursie ogólnopolskiej kampanii  profilaktyczno-edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.  W tym roku przebiegła ona pod hasłem „W poszukiwaniu szczęścia”.

Celem kampanii było budowanie u uczniów umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które powodują ryzyko pojawienia się zachowań agresywnych i autodestrukcyjnych. Wśród  wyróżnionych uczniów jasielskich szkół podstawowych w konkursie literacko-plastycznym „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” znaleźli się: Julia Gajoska, Oliwia Ciuła, Nikola Staniszewska, Malwina Kopcza, Julia Daniło (Szkoła Podstawowa nr 6), Adrianna Dąbrowska, Zuzanna Wojcieszek, Julia Ochałek, Anna Latoszek, Martyna Okońska (Szkoła Podstawowa nr 2), Katarzyna Madejczyk, Milena Janusz, Anna Filar (Zespół Szkół Miejskich nr 2), Iga Putyło-Sławniak, Zofia Gronek, Kinga Szafarz (Szkoła Podstawowa nr 1), Malwina Dybaś (Zespół Szkól Miejskich nr 6) Maja Socha (Szkoła Podstawowa nr 2) .

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a koordynatorom dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i zaangażowanie w realizację zajęć edukacyjno-profilaktycznych.