Konferencja podsumowująca realizację projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”

Program konferencji:

• godz. 10.00 – Rozpoczęcie konferencji – przywitanie gości, Ryszard Pabian Burmistrz Miasta Jasła.
  • godz. 10.10 Marta Czarniak przedstawicielka Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.
  • godz.  10.30Poprawa funkcjonalności i zdolności planowania strategicznego w zespole przywódczym JASŁA – Grzegorz Dziarski – doradca Związku Miast Polskich
  • godz. 10.45 Efekty projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”Ryszard Pabian, Burmistrz Miasta Jasła
  • godz. 11.00 I PANEL DYSKUSYJNY „GENeracja Jasło” moderator dr Krzysztof Głuc, ekspert współpracujący z miastem.

Prelegenci:

Aleksandra Dacyl – ekspertka w programie „Jasło – Miasto Wiedzy”

Ewelina Jurasz – dyrektorka Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie

Dorota Woźnica –  dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

Krzysztof Haluch – kierownik GENeratora Nauki GEN

Bartosz Ziaja – przedstawiciel Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców – partner w projekcie

• godz. 12.00 – 12.15 – przerwa kawowa
  • godz. 12.15Analiza jasielskiego potencjału – przedsiębiorczość jako fundament rozwojuJanusz Szewczuk, doradca strategiczny Związku Miast Polskich.
  • godz. 12.30II PANEL DYSKUSYJNY „Przedsiębiorcze Jasło” moderator Jarosław Górski, doradca sektorowy Związku Miast Polskich.

Prelegenci:
Barbara Czajka –  przedsiębiorczyni, właścicielka winnicy

Urszula Skuba – przedstawicielka Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców – parter w projekcie

Bogusław Kapała –  NOWY STYL, dyrektor Służby Utrzymania Zakładów

Ryszard Pabian – Burmistrz Miasta Jasła

• godz. 13.30 – podsumowanie konferencji – Ryszard Pabian – Burmistrz Miasta Jasła