Chcesz wziąć udział w Giełdzie GENialnych Pomysłów dla Jasła? Wypełnij formularz!

Już dzisiaj (31 października, od godz. 14) rozpoczyna się nabór uczestników do II. edycji Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej Generatora Nauki GEN w Jaśle.

By wziąć udział w tym projekcie zainteresowani jaślanie, w wieku od 10 do 19 lat, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy: wybrać intersujące ich obszary projektowe oraz nauczyciela – opiekuna zespołu projektowego, pod którego opieką będą realizować swoje projekty. Nabór potrwa do 8 listopada br. (do godz. 15).

W ramach GGP uczestnicy opracowują projekty badawcze (naukowo-badawcze, społeczne i praktyczno-konstrukcyjne) dotyczące funkcjonowania miasta, a następnie prezentują je przed ekspercką komisją konkursową. Autorzy najlepszych projektów otrzymują atrakcyjne nagrody.

Lista opiekunów zespołów projektowych dostępna jest TUTAJ.

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO GIEŁDY GENIALNYCH POMYSŁÓW DLA JASŁA 2023

GGP jest przedsięwzięciem, którego celem jest popularyzacja nauki. Projekt ma także zachęcać młodych jaślan do zwrócenia uwagi na potrzeby miasta i jego mieszkańców. To bowiem od nich zależeć będzie przyszłość ich rodzinnego miasta.

Olbrzymią zaletą konkursu jest to, że biorący w nim udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych faktycznie angażują się w sprawy lokalne, istotne z punktu widzenia młodych jaślan.

Więcej o Giełdzie GENialnych Pomysłów dla Jasła można dowiedzieć się TUTAJ.

Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła realizowana jest w ramach przedsięwzięcia „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.