Załatw sprawę w urzędzie – szybko i wygodnie

Ponad sto różnych spraw urzędowych można szybko i wygodnie załatwić za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta w Jaśle. Zachęcamy do skorzystania z aktywnych formularzy, które znajdują się w nowo opracowanym katalogu usług.

By szybko i wygodnie załatwić sprawę w jasielskim magistracie wystarczy wejść na stronę Urzędu Miasta w Jaśle i kliknąć w baner “załatw sprawę”. Z katalogu usług wybieramy interesujący nas temat. Czytamy krótki opis swojej sprawy, który dokładnie wyjaśnia nam: jak złożyć wniosek; jakie dokumenty trzeba wypełnić; ile i jak zapłacić, w jakim terminie sprawa zostanie załatwiona, a także dodatkowe informacje o możliwości odwołania się; nazwę wydziału, który zajmuje się sprawą oraz telefon kontaktowy.

Każdy wniosek to formularz aktywny. Można go złożyć elektronicznie przez ePUAP albo wydrukować i przynieść go do urzędu.

Załatwiaj sprawy urzędowe za pomocą naszej strony internetowej!

Obejrzyj filmik instruktażowy.