Zwiększone dofinansowanie z 70 na 85 proc. – na wymianę kotłów!

Burmistrz Miasta Jasła informuje, że w przyszłym tygodniu ogłoszony zostanie nabór dla mieszkańców Jasła na wymianę starych pieców opalanych paliwem stałym. Wysokość dofinansowania na zakup i montaż kotła wyniesie do 85 proc.

Ze względu na zwiększone dofinansowanie mieszkańcy, którzy złożyli już wniosek na wymianę kotła podczas pierwszego naboru (prowadzonego w marcu i kwietniu br.), powinni złożyć ponownie wniosek do Urzędu Miasta w Jaśle na nowym formularzu, o ile w dalszym ciągu są zainteresowani uczestnictwem w projekcie.

Dzięki temu ta grupa mieszkańców otrzyma dodatkowe punkty, a to w istotny sposób zwiększy szansę zakwalifikowania do projektu.

Dodatkowe informacje

29 sierpnia 2018 r. o godz. 16.30 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Jasła w sprawie kwestii finansowych, ekonomicznych i technicznych związanych z wymianą kotła.