Zawodnicy w narciarstwie biegowym z wizytą u Burmistrza Miasta Jasła

13 czerwca 2021 r. na Hali Sportowej OSiR w Ustrzykach Dolnych odbyło się uroczyste zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży i podsumowanie sezonu narciarskiego, w której występowali zawodnicy z Jasła.

Z tej okazji 23 czerwca br. Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian oraz Zastępca Burmistrza Elwira Musiałowicz – Czech spotkali się z zawodnikami Klubu Sportowego SPEED Jasło oraz Uczniowskiego Klubu Narciarskiego przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle, którzy rywalizowali w Lidze w narciarstwie alpejskim oraz biegach narciarskich.

Narciarstwo biegowe jest prężnie rozwijającą się dyscypliną, co widać również w naszym mieście. A potwierdzeniem tego są sukcesy zawodników. Cieszymy się, że młodzi jaślanie rozwijają swoje pasje sportowe również w tej dyscyplinie, której uprawianie wymaga sporo zaangażowania ze względu na konieczność zapewnienia odpowiednich warunków do trenowania.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.