Strona główna Zasady odbioru odpadów komunalnych

Zasady odbioru odpadów komunalnych

Zasady odbioru odpadów komunalnych od 1 lipca 2013 r.

Domy jednorodzinne

  • Odpady z domów jednorodzinnych odbierane są bezpośrednio sprzed posesji w wyznaczone dni tygodnia – zgodnie z harmonogramami.
  • Odpady niesegregowane i odpady pozostałe po segregacji odbierane są 2 razy w miesiącu (co 2 tygodnie).
  • Odpady segregowane typu papier, szkło, plastik odbierane są 2 razy w miesiącu (co 2 tygodnie).
  • Odpady w dniu odbioru odpadów należy wystawić do godz. 7:00 przed swoją posesję.

Budynki wielolokalowe – bloki mieszkalne

  • Odpady komunalne na terenie nieruchomości o zabudowie wielolokalowej / blokowej zbierane są do zbiorczych pojemników o pojemności 1100 litrów ustawionych w obrębie obsługiwanej nieruchomości. Pojemniki opróżniane są według zachodzących potrzeb tak aby nie dochodziło do przepełniania pojemników.

Odbiór odpadów z nieruchomości niezamieszkałych.
Działalność gospodarcza (zakłady pracy, zakłady usługowe, placówki handlowe, itp.), obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, urzędy, obiekty służby zdrowia, itp.)

Odbiór odpadów z ww. nieruchomości, na których odpady zbierane są do pojemników o poj. 1100 litrów lub kontenerów typu KP7 (poj. 7m3) odbierane są na indywidualne zgłoszenie właściciela nieruchomości. Odbiór następuje w następnym dniu roboczym. Odbiór należy zgłaszać pod numer telefonu 13 4464014.

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content