Zajęcie rynku w celu organizacji przedsięwzięcia

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

• elektronicznie korzystając z usługi Pismo ogólne do podmiotu publicznego na platformie ePUAP
  • pocztą na adres:
    Urząd Miasta w Jaśle
    ul. Rynek 12
    38 – 200 Jasło
    z dopiskiem „Zajęcie rynku w celu organizacji przedsięwzięcia”
  • osobiście: w Kancelarii Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12, parter), w godzinach pracy urzędu.

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Wniosek o zajęcie rynku w celu organizacji przedsięwzięcia wraz z załącznikiem graficznym.

Ile i jak zapłacisz?

Opłata za zajęcie Rynku określona jest w załączniku nr 2 do Zarządzenia nr V/75/2023 Burmistrza Miasta Jasła z dnia 26.04.2023 r. w sprawie gospodarowania mieniem komunalnym oraz ustalenia cennika opłat za korzystanie z obiektu użyteczności publicznej – Rynku w Jaśle.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Zawarcie umowy nastąpi do 30 dni po spełnieniu wymogów określonych w załączniku nr 1 do Zarządzenia nr V/75/2023 Burmistrza Miasta Jasła z dnia 26.04.2023 r. w sprawie gospodarowania mieniem komunalnym oraz ustalenia cennika opłat za korzystanie z obiektu użyteczności publicznej – Rynku w Jaśle.

Jak się możesz odwołać?

W przypadku odmowy otrzymasz pisemną odpowiedź. Obowiązujące przepisy nie przewidują trybu odwoławczego.

Dodatkowe informacje

W ramach zajęcia płyty rynku zostanie zawarta umowa cywilno-prawna na czas określony. Oprócz opłat za zajęcie płyty rynku, poniesiesz również – jeśli z nich skorzystasz – koszty zużycia energii elektrycznej lub wody (wg wskazań licznika).

Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami,
Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny,
Ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym,
Zarządzenie nr V/75/2023 Burmistrza Miasta Jasła z dnia 26 kwietnia 2023 r. w sprawie gospodarowania mieniem komunalnym oraz ustalenia cennika opłat za korzystanie z obiektu użyteczności publicznej – Rynku w Jaśle.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer:

Informacje o dokumencie

Wydział odpowiedzialny merytorycznie: Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji
Oznaczenie dokumentu: brak

Powrót do katalogu usług