XXI Międzynarodowy Festiwal Sportu właśnie się rozpoczął

Zawodnicy z sześciu krajów, oprócz Polski, czyli z Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Ukrainy i Rumunii rozpoczęli dzisiaj rywalizację w XXI Międzynarodowym Festiwalu Sportu.

Oficjalnego otwarcie tej jednej z największych imprez sportowych na Podkarpaciu, dokonała Małgorzata Adamska-Chmiel, zastępca burmistrza Jasła. – Bardzo się cieszę, że przyjechaliście do Jasła, że możemy się spotkać po tej dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Mam nadzieję, że spędzicie tu fantastyczny czas, spotkacie wspaniałych ludzi, nawiążecie nowe przyjaźnie. Zawodnikom życzę, by zdobywali nie tylko wymarzone medale i nagrody, ale również cudowne wspomnienia. Kibicom, nam wszystkim, życzę niezapomnianych emocji wrażeń – mówiła zwracając się do obecnych na jasielskim rynku zawodników i gości zastępca burmistrza.

W ramach Festiwalu odbywa się XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt (miejsce rozgrywek: SP nr 2, II LO) oraz IX Międzynarodowy Turniej Judo (Podkarpackie Centrum Sportów Walki).

Wszystkich zachęcamy do gorącego dopingu!