Wydanie zaświadczenia o niezaleganiu lub stwierdzającego stan zaległości w sprawach podatkowych

zarys budynkuWniosek możesz złożyć:

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Jeśli Twój wniosek nie będzie zawierał wymaganych danych, skontaktujemy się z Tobą, z prośbą o ich uzupełnienie. Będziesz miał na to 7 dni.

Ile i jak zapłacisz?

• opłata skarbowa za wydanie zaświadczenia – 21 zł
  • opłata skarbowa za udzielenie pełnomocnictwa – 17 zł

Opłatę skarbową wpłać przed złożeniem w kasie Urzędu Miasta Jasła lub na rachunek bankowy nr 33 8627 1011 2001 0048 6891 0003. Dowód zapłaty dołącz do wniosku.

Jak długo będziesz czekać na odpowiedź?

Zaświadczenie otrzymasz w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku. O formie odbioru dokumentu zdecydujesz w formularzu wniosku.

Jak się możesz odwołać?

Tryb odwoławczy nie występuje.​

Dodatkowe informacje

Zaświadczeniem potwierdzamy stan faktyczny lub prawny istniejący w dniu jego wydania.
We wniosku możesz podać numer telefonu, który posłuży nam do kontaktu w przypadku potrzeby uzupełnienia lub wyjaśnienia wpisów w Twoim wniosku.

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa.
Ustawa z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer: 13 44 86 308

Informacje o dokumencie

Wydział odpowiedzialny merytorycznie: Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych