Wakacyjne Teatry Profilaktyczne w Jaśle

Miasto Jasło i Jasielski Dom Kultury zapraszają na Wakacyjne Teatry Profilaktyczne na osiedlach. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcyjnych gier i zabaw.

Zaczynamy w niedzielę, 3 lipca w Parku Miejskim, gdzie śledzić będziemy przygody Super Bohaterów w Akcji. Artyści z Estrady Tyskiej przygotowali dla milusińskich mnóstwo atrakcji. 10 lipca na Przystanku Kwiatowa odbędzie się piknik średniowieczny pn.: „Dzień w Królewskim Grodzie”, na który zaprasza wszystkim chętnych Agencja Artystyczna Amatum. Natomiast w czwartek, 14 lipca na obiektach MOSiRu odbędzie się Bajkowe Show, przygotowane przez artystów z agencji Wertini. Podczas spotkań dzieci będą mogły zajrzeć do specjalnie na tą okazję przygotowanego edukacyjnego namiotu animacyjno – profilaktycznego. Do zabawy zapraszają także instruktorzy Jasielskiego Domu Kultury, którzy przygotowali dla chętnych wiele niespodzianek.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022 – 2025.

JDK