Wakacyjne spotkania z trenerem osiedlowym

691
Plakat trener osiedlowy, ogłoszenie o programie. Spotkania na terenie miasta na osiedlach.

Już od 5 lipca rozpoczynają się zapisy na tegoroczne zajęcia z trenerem osiedlowym. Program realizowany będzie do 28 sierpnia na jasielskich osiedlach, gdzie odbywać się będą bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Zapisy można dokonać u poszczególnych trenerów – informacja na plakatach oraz na miejskiej stronie internetowej.

Zajęcia prowadzone będą na boiskach i obiektach sportowo-rekreacyjnych na terenie miasta, cztery razy w tygodniu, zgodnie z przyjętym harmonogramem zajęć w obowiązującym reżimie sanitarnym, na osiedlach: Rafineria – Gądki – Niegłowice,  Sobniów – Górka Klasztorna, Ulaszowice – Brzyszczki, Gamrat – Krajowice, Bryły – Kaczorowy, Mickiewicza, Śródmieście, Kopernika, Hankówka.

Wykaz trenerów osiedlowych

Program „Trener Osiedlowy”, jest przedsięwzięciem adresowanym do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła. Celem programu jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym poprzez sport oraz połączenie z zajęciami profilaktycznymi. Uczestnicy programu będą mogli skorzystać z otwartego basenu, mini golfa, ścianek wspinaczkowych czy z parku linowego.

Przyjdź do nas i na sportowo spędź swój czas. Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 13 448 63 92.