VII kadencja Rady Miejskiej Jasła – dobiegła końca

Rada Miejska Jasła VII kadencji, obejmująca lata 2014-2018, dobiegła końca. Wczoraj (14 listopada) w Urzędzie Miasta w Jaśle odbyła się ostatnia sesja. W sumie w przeciągu ostatnich czterech lat radni podjęli 768 uchwał na 74 sesjach.

W skład Rady Miejskiej Jasła VII kadencji wchodzili: Henryk Rak (przewodniczący RMJ), Urszula Czyżowicz (wiceprzewodnicząca RMJ), Andrzej Dybaś (wiceprzewodniczący RMJ), Dorota Bilewicz, Bogusław Buglewicz, Michał Burbelka, Krzysztof Czeluśniak, Robert Hap, Józef Kędrek, Alicja Nowosielska, Krzysztof Pec, Jan Pierzchała, Lech Polak, Michał Rybka, Krystyna Sikora, Michał Sołtys, śp. Roman Strojek, Maria Szańca, Jerzy Węgrzyn, Bogusława Wójcik, Leszek Zduński i Leszek Znamirowski.

Wszystkim radnym bardzo dziękujemy za współpracę i zaangażowanie włożone na rzecz dobra i rozwoju naszego miasta.