Strona główna Uczyńmy Europę razem lepszą!

Uczyńmy Europę razem lepszą!

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej ogłosiła konkurs pt. Inicjatywy Obywatelskie 25+: Uczyńmy Europę razem lepszą!

Ma on umożliwić polskim i niemieckim przedstawicielom społeczeństwa obywatelskiego wypracowanie i realizację polsko-niemieckich pomysłów na rozwiązanie aktualnych problemów, a tym samym zachęcić innych do myślenia i działania w skali europejskiej.

Kryteria wsparcia:

KTO?

Konkurs skierowany jest do polskich i niemieckich instytucji społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie zamierzają zrealizować projekt dotyczący wyzwań w Europie 21 wieku w sferze socjalnej, politycznej, ekologicznej i gospodarczej.

CO?

Wspólne inicjatywy różnego typu, z wyłączeniem projektów o charakterze stricte kulturalnym czy sportowym, których celem jest uwrażliwienie odbiorców na ważne tematy, m.in.: zmiany klimatu, uchodźcy, migracja (zarobkowa), sprawiedliwość społeczna, dyskryminacja, zagrożenia dla demokracji, populizm prawicowy, szansy i zagrożenia cyfryzacji.

Wspólne projekty mogą uzyskać dofinansowanie do kwoty 30.000 PLN / 6.800 Euro. Dofinansowanie może stanowić do 80% całkowitych kosztów projektu.

KIEDY?

  • Termin składania wniosków: 01.04.2017-31.07.2017
  • Okres realizacji projektów: 01.05-15.10.2017

JAK?

Wnioski można składać w całym wymienionym okresie, odmiennie niż w zwykłym trybie składania wniosków do FWPN nie później niż miesiąc przed terminem rozpoczęcia projektu. Wnioski składane są w przeznaczonym dla wnioskodawców systemie online. Prosimy o zaznaczenie w polu „tytuł projekt”, że wniosek składany jest w ramach programu „Inicjatywy obywatelskie 25+”.

Źródło: http://fwpn.org.pl/

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content