To jest twoje miasto – zabierz głos w sprawie przebudowy placu z kotwicą oraz utworzenia nowoczesnego centrum nauki

Dwa istotne zagadnienia będą poruszane podczas spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami, które odbędzie się we wtorek (27 marca, godz. 17). Jedno dotyczy utworzenia nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2, a drugie przebudowy Placu Inwalidów Wojennych.

Jasielski „Kopernik” … a raczej Łukasiewicz, Steinhaus i Weigl

Wybitne postacie związane z Jasłem: Ignacy Łukasiewicz, Hugo Steinhaus i Rudolf Weigl ekspertami w centrum nauki, mediateka, pracownia aktywności społecznych, centrum coworkingowe, pracownia kreatywności to propozycje, które znajdują się w opracowanej przez Miasto koncepcji utworzenia Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle.

Nowinki techniczne na placu z kotwicą?

Jak ma wyglądać Plac Inwalidów, by spełniał oczekiwania mieszkańców? Co mogłoby sprawić, by miejsce to stało się nie tylko bardziej estetyczne i ciekawe, ale funkcjonalne i chętnie odwiedzane? Miasto przygotuje projekt przebudowy placu wraz z pasażem przy Kinie Syrena, ale chce by to mieszkańcy zdecydowali co się tam ma znaleźć.

Przyjdź na spotkanie konsultacyjne, wtorek (27 marca), godz. 17, Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Koralewskiego.

Formularz zgłoszeniowy – projektowanie partycypacyjne

Regulamin warsztaty - PDF