Siatkarki jasielskiej „Czwórki” wicemistrzem województwa podkarpackiego

26 maja br. Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle była organizatorem finału wojewódzkiego w piłce siatkowej, który odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jasielski zespół prowadzony był przez Grzegorza Janusza.

W turnieju udział wzięło trzy drużyny – SP 4 w Jaśle, Szkoła Podstawowa nr 33, SP Dukla. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Madej, a opiekę medyczną sprawował Jacek Książek.

Wyniki zawodów:

• SP Dukla – SP nr 33 Rzeszów 2:0 (25:17, 25:14)
  • SP nr 4 Jasło – SP Dukla 2:0 (28:26, 25:20)
  • SP nr 4 Jasło – SP 33 Rzeszów 2:0 (25:27, 14:25)

Po zakończeniu rywalizacji, wiceprezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Jerzy Janusz, zastępca Burmistrza Miasta Jasła Elwira Musiałowicz-Czech oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle Lech Polak wręczyli zawodniczkom biorącym udział w turnieju puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.