Rusza kolejna rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Już w poniedziałek 15 lutego rusza kolejna rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. W tym semestrze oprócz standardowych działań DUT czyli wykładów i warsztatów będziemy mieli dodatkowe aktywności, o których będziemy szerzej komunikować już wkrótce. Pierwsze z dodatkowych wydarzeń odbędzie się już 19 lutego.

DUT jak co roku rusza w Rzeszowie, gdzie mogą zarejestrować się wszyscy chętni z całego Podkarpacia oraz w filiach, do których mogą rejestrować się dzieci z poszczególnych powiatów gdzie zlokalizowane są nasze filie. Szczegóły w materiałach przygotowanych dla każdej z filii osobno. W poprzednim semestrze zorganizowaliśmy warsztaty DUT, które okazały się strzałem w dziesiątkę i we wszystkich filiach mieliśmy prawie 100% frekwencję. Pierwszy raz udało się takie warsztaty zorganizować także dla uczestników DUT w Rzeszowie. Także w tym semestrze zaplanowaliśmy takie warsztaty i mamy nadzieję, że frekwencja będzie podobna.

Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil na FB (Dziecięcy Uniwersytet Techniczny), na którym oprócz samego posta o rejestracji już od dzisiaj będziemy publikować filmiki zapraszające na nasze zajęcia.

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza