Strona główna Projekt pn. „W Karpaty w inne klimaty. Transgraniczna oferta turystyczna Jasło – Humenne”

Program Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 projekt pn. W Karpaty w inne klimaty. Transgraniczna oferta turystyczna Jasło – Humenne.

Projekt realizowany w partnerstwie z Miastem Humenne. Zakres rzeczowy projektu:

• Budowa drogi dojazdowej do punktu widokowego wraz z utwardzeniem terenu pod parking dla samochodów osobowych.
  • Oznakowanie trasy nornic walking. Umieszczenie tablicy informacyjno-edukacyjnej ścieżek rowerowych i ćwiczeń nornic walking.
  • Działania miękkie m.in.: organizacja targów turystycznych, warsztatów, wykonanie materiałów promocyjnych, organizacja imprez promujących wspólny obszar jako cel turystyczny.
  • Koszt całkowity: 88 543,07 Euro, w tym Miasto Jasło: 62 432,63 Euro
  • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego: 75 261,61 Euro, w tym Miasto Jasło: 53 067,73 Euro
  • Budżet Państwa: 4 427,15 Euro, w tym Miasto Jasło: 3 121,63 Euro
  • Wkład własny: 11 510,60 Euro, w tym Miasto Jasło: 6 243,27 Euro